Asortyment

Hurtownia Pro-Parts Aluminium to sprawdzony dystrybutor profili i blach aluminiowych w Państwa okolicy. Działamy lokalnie, ale myślimy globalnie! Dlatego oferujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty od naszych wieloletnich, zaufanych dostawców oraz producentów aluminium. Materiały dostępne są w określonych wymiarach, jednak istnieje możliwość docięcia ich na miejscu w hurtowni, dzięki czemu oszczędzają Państwo czas i pieniądze na wyszukiwanie kolejnych usług ślusarskich. Stosowane przez nas maszyny do obróbki aluminium zapewniają precyzyjne, czyste cięcia, bez domieszek resztek innych metali, nie powodując utraty właściwości: odporności na korozję, rozciąganie, a także wytrzymałości zmęczeniowej.

Zapewniamy szeroki wybór produktów o wszechstronnym zastosowaniu w przemyśle motoryzacyjnym, spożywczym, chemicznym, w branży budowalnej, w produkcji AGD, mebli, stolarki okiennej, a także do wykorzystania w warsztatach ślusarskich i spawalniczych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, z możliwością zakupu pojedynczych elementów. Obsługujemy zarówno duże zakłady produkcyjne, mniejsze przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

 

Obejrzyj wpierw nasz katalog

 

Blachy aluminiowe

Plastyczny i łatwy do formowania stop aluminium PA 36 lub PA38, podatny na spawanie, anodowanie i obróbkę mechaniczną. Dostępny w formie arkuszy lub rolek, docinany na miejscu do żądanych wymiarów i kształtów. Blachy są w 100% odporne na korozję, łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Nadają się do całkowitego recyklingu.

Blacha ryflowana

Blacha o właściwościach antypoślizgowych, trudnościeralna i odporna na większość środków chemicznych, w tym kwasowych. Idealna do podłóg, ścian i zabezpieczenia powierzchni w przemyśle i magazynach oraz na liniach produkcyjnych.

Płaskowniki aluminiowe

Produkty o wysokiej wytrzymałości na szkodliwe czynniki środowiskowe, poddawane w 100% recyklingowi z możliwością pełnego odzysku. Dostępne szerokości od 8 mm do 200 mm oraz grubości od 3 mm do 30 mm. Zastosowanie przemysłowe, budowlane i konstrukcyjne.

Zakup bezpośredni

Rury aluminiowe

Tani i wytrzymały stop aluminium, odporny na działanie wody oraz wielu środków chemicznych. Do zastosowań w konstrukcjach zewnętrznych czy produktach użytkowanych wewnątrz pomieszczeń. Średnica zewnętrza od 7 mm do 140 mm, średnica wewnętrzna – od 4 mm do 130 mm.

Zakup bezpośredni